Transfer çalışmalarına sürdüren Trabzonspor kadroya bir golcü takviyesi daha yapabilir.

Trabzonspor eski asbaşkanlarından Hikmet Onur vefatının 1. yılında anılacak Trabzonspor eski asbaşkanlarından Hikmet Onur vefatının 1. yılında anılacak

Transferde takıma takviyeler konusunda çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, ileri hatta da takviye düşünüyor. Bu transfer çalışmasını destekleyen bir haber de İtalya’dan geldi. 

Jorgen Strand Larsen (4)

İtalyanların geçtiği habere göre Trabzonspor, Bologna’nın gözdesi olan Jorgen Strand Larsen için girişimlerde bulundu. 21 yaşındaki Larsen’in en büyük özelliği Sörloth gibi Norveçli bir golcü olması.

Jorgen Strand Larsen (3)

Estadio’nun haberine göre Bologna, Marko Arnautovic’e yardım etmesi için kullanılabilecek, ancak gerekirse Avusturyalı ile birlikte oynayabilecek bir oyuncu arıyor.  Bu anlamda gündemdeki ilk isim Groningen'in 2000 doğumlu forveti Jorgen Strand Larsen. Genç Norveçli yetenek için konuşulan rakam 5 milyon Euro.

Jorgen Strand Larsen (2)

Oyuncu Bologna'ya her zamankinden daha yakın görünüyor. Oyuncu ve menajeri operasyona yeşil ışık yaktı.  Ancak Türkler, Larsen'e Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatı sunuyor. Bologna için bu en ciddi tehlike olarak öne çıkıyor.