Trabzonspor'a veda edecek isimler

Trabzonspor yarın oynanacak Başakşehir maçı ile birlikte şampiyon olduğu sezonu noktalayacak. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, gelecek sezon planlaması için Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Asbaşkan Ertuğrul Doğan ile İstanbul’da önemli bir toplantı gerçekleştirmişti.

Trabzonspor’un şampiyonluğunun da kesinleşmesi ile birlikte Bordo Mavili kulüpte kalacak ve gidecek oyuncular merak konusu oldu. Trabzonspor’da Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür gibi yerli yıldızlara önemli teklifler bulunurken yabancı isimlerle de ilgilenen birçok takım bulunuyor.

Sözleşmesi sona erecek olan ve kalmak istediğini belirtmesine rağmen Trabzonspor’un üst limitte sunduğu teklife sıcak bakmayan Nwakaeme’nin ayrılmasına artık kesin gözü ile bakılıyor. Kiralık olarak dahil olduğu Trabzonspor’a gelmek için yönetimle görüşmelere devam eden Stefano Denswill ile ise yakında bir görüşme daha gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Trabzonspor'un transfer gündemindeki isim için dikkat çeken sözler Trabzonspor'un transfer gündemindeki isim için dikkat çeken sözler

Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır’a gelen teklifler ise her iki oyuncu tarafından kulüp ile birlikte yürütülüyor. Her iki futbolcuda öncelikli olarak kariyer geleceklerine ve Trabzonspor’a da faydalı olabilecek teklifleri değerlendiriyorlar.

Yine kiralık olarak forma giyen Tymoteusz Puchacz ile sözleşme uzatılmayacağı öğrenilirken, Bakasetas ve Djaniny ise önemli teklifler alıyor. Her iki futbolcunun da danışmanları ile gelen teklifleri görüşürken, Trabzonspor bu konuda oyunculara gelen tekliflere göre izin vermeyi planlıyor.

Bu isimlerin dışında Yunus Mallı, İsmail Köybaşı’nın da kiralık olarak takımdan ayrılabileceği bilgisine ulaşılırken, Flavio, Diabate ve Abdulkadir Parmak’ın ise kiralık gittiği takımlara bonservisi ile gönderilecek.