Geçtiğimiz ay Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı'nın yaptığı toplantıda transferde izlenecek yol haritası değişebilir.

Trabzonspor'un Yeni Sezon Transferi Marc Bartra Trabzon'u İspanyollara anlattı! Trabzonspor'un Yeni Sezon Transferi Marc Bartra Trabzon'u İspanyollara anlattı!

Süper Lig'de gelecek sezonun çalışmalarına başlayan Trabzonspor'da, TFF değişiklikleri sonrası kartlar yeniden dağıtılabilir. Zira yabancı kuralında yapılacak revizyon sonrası Fırtınanın planları da değişecek gibi duruyor.

abdullah avcı-7

Geçen ay Başkan Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı, gelecek yılın planlama toplantısını yaparken, transferde izlenecek yol haritası belirlenmişti.

ahmet ağaoğlu covid

O toplantıda 7 artı 4 şeklinde olacak olan yabancı oyuncu kuralına göre ön hazırlıklar yapıldı. Ancak tüm kulüpler bu sene olduğu gibi önümüzdeki sezon da 8 artı 3 kuralının devam etmesini istiyor. Bu yönde bir karar alınırsa yabancı havuzuyla ilgili Trabzonspor'da yeni bir liste oluşturulacak.