Son şampiyon Trabzonspor'da Abdullah Avcı ve yönetim transferde düğmeye bastı.

Süper Lig'de son şampiyon Trabzonspor artık transfer çalışmalarına hız verdi. Bordo-mavililerin yönetimi, teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışıyor.

AHMET AĞAOĞLU YÖNETİMİ

Sezon kampının başlangıcına kadar kadroyu hazır hale getirmek isteyen yönetim, hem iç hem de dış transferler üzerinde çalışıyor. Geçen sezon hazır kadronun avantajlarını gören Karadeniz ekibi de benzer bir yol izlemek istiyor.

Trabzonspor’a! 10 numara transfer! Trabzonspor’a! 10 numara transfer!

abdullah-avcı 22

İç transfer çalışmaları, özellikle Nwakaeme ve Djaniny, tüm hızıyla devam ediyor. Henüz somut bir adım atılmadı. Herkes Nwakaeme'den olumlu bir açıklama beklese de Nijeryalı futbolcu henüz ikna olmadı. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Djaniny için yeni bir sözleşme düşünülüyor. Forvet kabul edilmezse satışının onaylanması bekleniyor.

nwakaeme (1)

Öte yandan yurt dışı transferlerle ilgili çalışmalar da artarak devam ediyor. Sol bek, orta saha, forvet ve sağ bek isteyen teknik direktör Abdullah Avcı, yönetimle koordineli çalışıyor.

şampiyonlar ligi 5

TRABZONSPOR'DA HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLARI

Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda yer almayı hedefleyen bordo-mavililer, özellikle takım savunmasına önem veriyor. İyi bir sol bek, sağ beke güçlü bir takviye ve sağ beke deneyimli bir alternatif de aranıyor. Orta sahada da Hamsik'i destekleyebilecek bir isme odaklanılıyor. Nwakaeme ve Djaniny ayrılırsa, hücuma takviye olacak. Cornelius ile rekabet edebilecek bir isim de düşünülüyor.