Son şampiyon Trabzonspor'da transfer çalışmaları 4 bir yandan devam ediyor.

Süper Lig'de şampiyon Trabzonspor gelecek sezon 3 kulvarda mücadele etmek amacıyla iddialı kadro kurma peşinde. Fırtınanın adı bir çok dünya yıldızı ile anılırken bunlara EURO 2020'de ikonik bir olay geçiren Cristian Eriksen de eklendi.

Eren Elmalı, Abdülkadir Ömür için övgü dolu sözler kullandı Eren Elmalı, Abdülkadir Ömür için övgü dolu sözler kullandı

eriksen haber (1)

EURO 2020'de kalp krizi şoku yaşanmıştı

EURO 2020'de geçirdiği kalp krizi sonrası futbol hayatı sona eren ve Inter ile sözleşmesini fesheden Christian Eriksen, 31 Ocak'ta Brentford ile anlaşarak sahalara geri döndü. Premier Lig takımında 11 maça çıkan ve performanslarıyla eski günlerini hatırlatan Danimarkalı yıldız, Trabzonspor için yazıldı. Şampiyonlar Ligi'ne Plau-off maçlarını geçmek isteyen ve Devler ligi gruplarına kalmak için çalışma yürüten bordo mavili takım 30 yaşındaki maestroya teklifte bulundu.

eriksen haber (3)

İngiltere'den talipleri var

Sözleşmesi yakında sona erecek olan Eriksen, geçtiğimiz hafta şu açıklamalarda bulunmuştu; Tekrar Şampiyonlar Ligi'nde oynama arzusunu dile getirdi. Bu kapsamda harekete geçen Karadeniz ekibi ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Trabzonspor'un yanı sıra Süper Lig'in yeni takımı İstanbulspor'un da Eriksen'e teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Ancak Danimarkalı 10 numara, eski kulübü Tottenham'dan sonra bir başka İngiliz devi Manchester United tarafından aranıyor. Fırtına'nın işi kolay olmasa da, koşulları sonuna kadar zorlayacak.