Defans hattını güçlendirmek isteyen Trabzonspor'da stoper arayışları devam ediyor. İşte detaylar...

Denswil, Doğucan, Eren Elmalı ve Larsen'den sonra Trezeguet ile 5. transferini yapan Trabzonspor'da transfer çalışmalaraı hız kesmeden devam ediyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu yaptığı son açıklamada, "İlk planlamada hocamız 6 transfer istedi. Bu 6 pozisyondan 5'ini güçlendirdik. Geriye kalan tek alan sağ stoperdir. Bunun için görüşmelerimiz devam ediyor. 3 isimle temaslar var" diyerek bu sorunun 1 hafta içerisinde çözüme kavuşturulması planlanıyor.

ahmet ağaoğlu 244

Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi Trabzonspor'un yeni transferi Montasser Lahtimi Trabzon'a geldi

Kaan Ayhan için görüşmeler sürüyor

Kaan Ayhan için Sassuolo ile görüşmeye devam eden bordo mavili takım, Shakhtar'ın Brezilyalı stoperi Marlon için masadan kalkmadı. Yıldız savunmacı, önceliğinin İtalya olduğunu belirtmesine rağmen beklediği teklifleri almadı. Marlon'a yoğun baskı yapan Trabzonspor, 2 yıllık kiralık formülü ile teklifini bir seçenekle yineledi.

Marlon Santos-1

Gündemdeki diğer oyuncu ise Bartra. Real Betis ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan 31 yaşındaki İspanyol, Kaan ve Marlon'a kıyasla listenin gerisinde kaldı. Bu 3 oyuncunun yanı sıra isimleri gizli tutulan 1-2 stoper adayının daha listede olduğu öğrenildi.