Fenerbahçe derbisine hazırlıklarını daha da geniş bir zamanda yapma fırsatı bulan Fırtına'da devre arası yolların ayrılacağı futbolcular da belirleniyor.

Bu sezon ligde istediği sonuçları alamayanve önce Şampiyonlar Ligi ardından da UEFA Avrupa Ligi'nden elenen Trabzonspor'da Dünya Kupası için verilen arada hazırlıklar sürüyor.

Trabzonspor transfer seçeneklerini değerlendiriyor

Bordo mavililer sezonun geri kalanında iyi bir performans ortaya koymak adına bugün kampa başlarken diğer yandan transfer konusunda da birçok seçenek değerlendiriliyor. Bunlardan en önemlileri de gidecek isimler. Öne çıkan futbolcuların başında ise Yusuf Erdoğan geliyor. Deneyimli futbolcunun ocak ayında takımdan ayrılması bekleniyor.

Trabzonspor'da o isim kiralık gitmek istiyor Trabzonspor'da o isim kiralık gitmek istiyor

Yusuf Erdoğan'ın kötü performansı dikkat çekiyor

Geride kalan sezonun devre arasında takıma geri dönen Yusuf Erdoğan, mayıs ayına kadar oynadğı sürede bu zamana kadar alışıla gelmiş performansından uzak kalmış ve genelde de sorun yaşanan sol bek mevkisinde değerlendirilmişti. Birçok karşılaşmada da kadroda yer almasına rağmen sahaya girmemişti. Bu sezon ise sadece 63 dakika forma giyen tecrübeli kanat oyuncusu, Monaco, Hatayspor, Galatasaray, Ümraniyespor ve Konyaspor mücadelelerinde oynayabildi. Özellikle Konyaspor karşısındaki performansı ile de elştiri yağmuruna tutuldu.

Kaderi Abdullah Avcı'ya bağlı

İkinci Trabzonspor döneminde hüsran yaşayan Yusuf Erdoğan'ın geleceği Abdullah Avcı'nın raporunda olacak. Taraftar şu ana kadar katkı vermek bir kenara vasatı dahi aşamayan 30 yaşındaki isimin gönderilmesini bekliyor. Daha önce Ankaragücü ile görüşen Yusuf'un, mevcut transfer gündemi sonrasında başka bir takıma imza atmasına kesin gözle bakılıyor.

-Gazetedamga-