Trabzonspor'da sakatlar Dünya Kupası arasından sonra tekrar takıma dönecek. Sakatlar arasında en çok Edin Visca'nın dönüşü bekleniyor.

Yusuf Yazıcı eski performansını mumla arıyor! Yusuf Yazıcı eski performansını mumla arıyor!

Sakatlık sürecini atlatan 32 yaşındaki yıldız, Dünya Kupası arasından sonra forma giyecek. Abdullah Avcı da hem gol hem asist anlamında yüksek verim aldığı Visca'nın dönüşünü dört gözle bekliyor. Yıldız ismin yeniden forma giymesiyle beraber hücum oyuncularının gol sayısının artmasını hesaplıyor.

EDİNVİSCA-3

Bruno Peres de dönecek

Uzun süreli sakatlıktan çıkan Bruno Peres’in lisansı aktif hale getirilince teknik ekip rahatlayacak. Büyük bir hırsla çalışan Brezilyalı sağ bek, "Forma giymek istiyorum. Futbolu çok özledim ve daha güçlü döneceğim" dedi.

peres 2

Dorukhan'a ziyaret

Sol dizinden iki kez ameliyat olan sakatlık nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Trabzonspor'un başarılı ismi Dorukhan Toköz, Riva'da Milli Takım arkadaşlarını ziyaret etti.

dorukhan-3

Sakatlık nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Trabzonspor'un başarılı ismi Dorukhan Toköz, Riva'da Milli Takım arkadaşlarını ziyaret etti. 26 yaşındaki merkez orta saha, İskoçya maçı öncesine başarılar diledi.