Kadroda 35, kiralık 3 oyuncu var!

Spor Toto Süper Ligde şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor’da yönetim kurulu transfer konusunda Abdullah Avcı’nın raporunu değerlendiriyor.  Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmıştı. Trabzonspor transferde devre arasında 8 ismi kadrosuna katmıştı. Önce sakatlıkları nedeniyle Edgar ve Gervinho’nun sözleşmelerini fesheden ve Gervinho ile sezon sonu işleme konulmak üzere yeni bir sözleşmeye imza altına alan Trabzonspor’da yönetim kupa ve ligde oynayacağı Altay ve Başakşehir maçlarını bekleyecek. 

Trabzonspor, devre arasında Edin Visca ve Jean Evrard Kouassi’den sonra 6 futbolcu Tymoteuzs Puchacz, Yusuf Erdoğan, Enis Destan, Taha Altıkardeş, Batuhan Kör ve Kerem Şen’i kadrosuna dahil etmişti. Trabzonspor’un kadrosunda 20 yerli ve 15 yabancı bulunurken, kiralık olarak ta GZT Giresunspor’da Diabete ile birlikte Flavio, Yukatel Kayserispor’da ise Abdulkadir Parmak yer alıyor.

Edinilen bilgiye göre; Trabzonspor’da gidecek oyunculara göre kadroya takviye yapılacak. Özellikle kaptan Uğurcan Çakır ile birlikte Abdülkadir Ömür’ün durumu merak ediliyor. Bu iki yıldızın yanında yeni kontrat yapılamayan Nwakaeme’de gideceklerin başında geliyor. 

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır’ın gitmesi halinde kaleye yabancı bir kaleci transfer edilecek. Bu yönde yurt içinden ligde oynayan bir kaleci üzerinde duruluyor. Nwakaeme’nin alternatifi olarak devre arasında alınan Kouassi hakkında henüz net bir fikir oluşmadı. Bu oyuncu ile ilgili; oynadıkça, 11 oyuncusu oldukça daha etkili ve verimli olabileceği konuşuluyor.

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor'un genç oyuncusu Ahmetcan'dan çok özel açıklamalar Trabzonspor'un genç oyuncusu Ahmetcan'dan çok özel açıklamalar

İŞTE TRABZONSPOR’UN KADRODAKİ 20 YERLİ OYUNCUSU 


Uğurcan Çakır
Erce Kardeşler
Arda Akbulut
Muhammet Taha Tepe
Abdülkadir Ömür
Berat Özdemir
Ahmetcan Kaplan
Dorukhan Toköz
Hüseyin Türkmen
İsmail Köybaşı
Murat Cem Akpınar
Salih Kavrazlı
Serkan Asan
Yunus Mallı
Yusuf Erdoğan
Enis Destan,
Taha Altıkardeş, 
Batuhan Kör 
 Kerem Şen
Emrehan Gedikli

İŞTE KADRODAKİ 15 YABANCI 


Anastasios Bakasetas, Manolis Siopis  (Yunanistan) 
Anders Trondsen (Norveç) 
Andreas Cornelius (Danimarka) 
Anthony Nwakaeme (Nijerya) 
Bruno Peres ,Vitor Hugo (Brezilya) 
Djaniny Semedo (Yeşilburun Adaları) 
Fode Koita, (Gine) 
Jean Kouassi, Gervinho (Fildişi Sahili)
Stefano Denswil (Hollanda) 
Marek Hamšík (Slovakya)
Edin Visca (Bosna Hersek) 
Tymoteusz Puchacz (Kiralık) (Polonya)

KİRALIK OYNAYANLAR


FOUSSENI DIABATE, FLAVIO MEDEIROS DA SILVA (GZT GİRESUNSPOR) 
ABDÜLKADİR PARMAK (YUKATEL KAYSERİSPOR)