Trabzonspor'da sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Nijeryalı oyuncu Anthony Nwakaeme ile Trabzonspor arasında kontrat sorunlarının çözülemediği öğrenildi.

Süper Lig'de şampiyonluk ile arasında sadece 4 puan olan Trabzonspor'da Nwakaeme sorunu bir türlü bitmiyor. Geçen hafta Nwakaeme ile tüm sorunların giderildiği ve sözleşme detayları basına sızmıştı. Ancak başarılı oyuncunun anlaşma sağlanmışsa neden bir türlü imza atmadığı merak edilirken, gerçekler de su yüzüne çıkmaya başladı. Nijeryalı oyuncunun; yönetimden 3 yıllık sözleşme ve 3.5 milyon Euro istemesi kontrant işini çıkmaza soktu.

UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede

nwakaeme-4

2.5 MİLYON EURO VE 1+1 SÖZLEŞME TEKLİF EDİLDİ

Bordo Mavili yönetimin 1+1'de ısrar ederken 33 yaşındaki yıldıza teklif edilen paranın 2,5 milyon Euro olduğu öğrenildi.

Visca'ya verilen maaşı müzakere eden Nwakaeme, takıma en çok katkı sağlayan oyuncu olduğunu rakamlarıyla yönetimin önüne koydu. Teknik direktör Abdullah Avcı son maçta sonradan forma verdiği Nwakaeme'ye formu nedeniyle küçük bir uyarıda bulundu.

nwakaeme sakatlık son durumu

NWAKAEME'NİN BU SEZON İSTATİSTİKLERİ

Bu sezon 27  maçta 11 gol, 10 asistlik performansıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Nwakaeme, Süper Lig'de 2018/19 ve 2019/20 sezonlarında 20 gole katkı sağlamıştı.