Sezon başından beri sözleşmesi yılan hikayesine dönen Nwakaeme'de bilinmezlik devam ediyor.

Trabzonspor'da Nwakaeme sözleşmesi için durağan günler geçmeye devam ediyor. Son olarak "Parayı sorun edecek en son insanım" sözlerini söyleyen Nwakaeme'nin ne kadar ücret istediği ve yönetimin ne teklif ettiği ortaya çıktı.

nwakaeme (4)

Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Anthony Nwakaeme'nin, bordo-mavili kulüpten senelik 3 milyon 500 bin Euro (58 milyon 952 bin TL) talep ettiği öğrenilirken, Trabzonspor ise yıldız oyuncuya maaş ve imza parasıyla garanti 2 milyon Euro (33 milyon 687 bin TL) teklif etti.

nwakaeme (2)

Ünlü yorumcudan Türkiye'ye gelecek olan Trezeguet için çarpıcı sözler! Ünlü yorumcudan Türkiye'ye gelecek olan Trezeguet için çarpıcı sözler!

Nwakaeme için somut adımlar atılmadı

Trabzonspor Yönetimi ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın takımda kalmasını istediği Nijeryalı oyuncuyla uzun süredir yapılan görüşmelerde somut adım atılamamıştı. Bunun nedeni ise Nijeryalı oyuncunun bordo-mavili kulüpten talep ettiği rakama dayanıyor.

ahmet ağaoğlu transfer trabzonspor

NWAKAEME KAÇ PARA İSTİYOR?

"Parayı sorun edecek en son insanım. Sevgi ve saygının paradan daha çok önemli olduğunu biliyorum" diyen Nwakaeme,'nin, bordo-mavili kulüpten senelik 3 milyon 500 bin Euro (58 milyon 952 bin TL) talep ederken, Finansal Fair-Play'in yanı sıra takım içi dengeleri de ön planda tutan Trabzonspor Yönetimi'nin oyuncuya senelik 1 milyon 500 bin Euro net maaş ve 500 bin Euro da imza parasıyla toplam 2 milyon Euro (33 milyon 687 bin TL) teklif ettiği öğrenildi.

650x344-son-dakika-trabzonspor-geriden-gelip-one-gecti-nwakaeme-oyuna-girdi-golunu-atti-1635533834550

Nwakaeme'den cevap gelmedi

Trabzonspor'un teklifine oyuncu şimdiye kadar olumlu bir cevap vermezken, Karadeniz ekibi, Nijeryalı oyuncuya yaptığı 2 milyon Euro'luk teklif üzerinden sözleşmeyi imzalaması için hazır tutarken, Nwakaeme ise Karadeniz ekibine henüz olumlu yanıt vermedi.