Trabzonspor'un Nwakaeme'nin ayrılma ihtimaline karşı Mısırlı oyuncu Sherif için harekete geçtiği ileri sürüldü

Gözden kaçırmayın

Vitor Hugo Trabzonspor'a bakın nasıl geldi? "Gözlerini kapat..." Vitor Hugo Trabzonspor'a bakın nasıl geldi? "Gözlerini kapat..."

Trabzonspor'un Anthony Nwakaeme'nin ayrılma ihtimaline karşı Mısır'ın Al Ahly takımında forma giyen Mısırlı oyuncu Muhammed Sherif için harekete geçtiği iddia edildi. Birçok takımdan teklif aldığı öne sürülen oyuncunun tercihinin Trabzon olduğu belirtildi. 

Mısır basınından yer alan habere göre: "Sezonun sonu yaklaşırken oyuncu birçok takımdan teklif alıyor. Oyuncu bu teklifleri kendi çevresiyle değerlendiriyor. Kendisi de Avrupa'ya gidip profesyonel deneyim yaşamak istiyor. Afrika Şampiyonlar Ligi'nin bitmesinden sonra bu teklifler daha da arttı. Trabzonspor da yeni futbol sezonundan itibaren Muhammed Sherif'le sözleşme yapmak isteyen kulüplerin başında geliyor."

Şimdilik bu konuda Mısırlı oyuncunun sessiz kalmayı tercih ettiği iddia edilirken, Bu sezon bütün kulvarlarda Al Ahly formasıyla 26 maça çıktığı ifade edildi.  10 gol ve 3 asist yapan 26 yaşındaki oyuncu, her iki kanatta oynayabildiği gibi santrfor mevkiinde de görev yapabildiği vurgulandı.