Dorukhan'ın sakatlığı sonrası Trabzonspor sağ bek mevkiine transfer adaylarını belirledi. Bordo mavililer Tayfur Bingöl ve Bünyamin Balcı için harekete geçtiler.

Trabzonspor'da transfer yeni bir sürece giriyor. Bordo maviler sağ bekte aniden sayısal olarak eksik kaldı. Bruno Peres ve Serkan Asan'ın sakatlıklarına Abdullah Avcı'nın bu bölgede şans verdiği 'joker' Dorukhan Toköz de katıldı. Avcı'nın elinde sadece Jens Stryger Larsen kaldı.

ABDULLAHAVCI-1

Ümraniyespor mücadelesinin ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu ve teknik direktör Abdullah Avcı, bu bölgeye takviye yapacaklarının sinyalini verdi. Her iki isim de "Dorukhan'ın sakatlığı uzun sürecek." "Bu alanı güçlendirmemiz gerekiyor." "Bir transfer yapmayı düşünüyoruz" diye açıkladılar.

aa_26242654-1653912235

Trabzonspor'un yıldız stoperi Marc Bartra transferi itiraf etti Trabzonspor'un yıldız stoperi Marc Bartra transferi itiraf etti

Karadeniz Fırtınasında hem yönetim hem de teknik direktör Abdullah Avcı, sağ bek için yerli bir formüle odaklanıyor. Scout ekibinin öneriyle kadroya eklemeyi planladığı 2 aday var.

01g6e6tqbwjrhjbsyk9g

Tayfur Bingöl ve Bünyamin Balcı

Alanyaspor'dan Tayfur Bingöl veya Antalyaspor'dan Bünyamin Balcı. Bordo mavili yöneticiler her iki oyuncunun kulüpleriyle temasa geçti. 29 yaşındaki Tayfur'un kulüple 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Beşiktaş da oyuncuda ısrarcı. 22 yaşındaki Bünyamin Balcı'nın da Antalyaspor ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Akdeniz ekibi transfer ücreti olarak 4 milyon Euro talep ediyor.