Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Edin Visca transferi için Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile İstanul'da bir araya geldi.

Başkanlar düzeyinde yapılan bu görüşme sonrası saat 16:00’da resmi açıklama yapılacak.

Ne olmuştu?

Başakşehir F.Bahçe'ye vermek için yoğun çaba sarfettiği Visca "Trabzon'dan başka yere gitmem" kararlılığı ile kulübünü yola getirdi. 3+1 milyon euroya iş bitmişti. 

Edin Visca bonservis bedeli ne kadar ?

Trabzon Visca'yı bitirdi. Bordo-mavililer transferde baş hedefi olan ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın ısrarla istediği Visca'nın transferini dün büyük ölçüde bitirdi. Visca ve menajeri ile görüşüp anlaşan Trabzonspor bonservis için teklifini 3 milyon euronun yanında sezon sonu şampiyonlukda da 1 milyon euro olmak üzere 4 milyon euroya çıktı. Bu süreçte Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ F.Bahçe'yi devreye sokmak için uğraştı ve Trabzon cephesine "5 milyon euro veriyorlar" diyerek pazarlığı kızıştırmak istedi.

Bununla birlikte Visca'ya F.Bahçe ile görüşmesini istedi ancak bu süreçte Boşnak yıldız dik duruş gösterdi. "Trabzon'a ve Abdullah hocaya söz verdim. Başka takıma gitmem, görüşmem de" diyerek Gümüydağ'ın oyununu bozdu. Bunun üzerine Gümüşdağ Başkan Ahmet Ağaoğlu ile masaya oturdu ve dün transfer küçük detaylar dışında bitti. Visca'nın bir aksilik olmazsa bugün imza için Trabzon'a gelmesi bekleniyor. Transferi de resmen açıklayacak Trabzon Visca için Akyazı'da muhteşem bir imza töreni düzenleyerek gövde gösterisi yapmayı amaçlıyor.