Trabzonspor'un başarılı stoperi Edgar, “İyi maçlar çıkararak buraya geldik. Saha içi ve dışında gayet iyi bir durumdayız. Çalışmamızın karşılığını alıyoruz. Geleceği olan bir takım görüyorum. İnsanlar bizi destekliyor. Aynı şekilde devam ederken büyük hedeflere ulaşabileceğimi düşünüyorum” dedi.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

“Hugo’yla beraber iyi anlaşıyoruz. Bütün takım arkadaşlarımız gibi üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Takımımıza en iyi şekilde faydalı olmaya çalışıyoruz”

HOCAMIZLA İLETİŞİMİMİZ ÇOK İYİ

“Hocamız… İletişimimiz çok iyi. İsteklerini direkt bize ifade edebiliyor. İsteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Saha içine çıktığımızda kim oynarsa oynasın herkes hocamızın isteklerini yerine getirmeye çalışıyor” 

FUTBOL ESKİSİ GİBİ TEK YÖNLÜ DEĞİL

“Futbol aslında eskisi gibi tek yönlü değil. Savunma oyuncularından beklenen topu ileri urmalıydı. Savunmadan başlayan bir hücum oyunu var. Top doğru giderse yardımcı oluyor. Savunma oyuncularının topla daha iyi iletişim kurabildiklerini görüyoruz. En iyi ön taraf kadar topla iyi olmak zorundalar”

TRABZONSPOR’DA DEVAM EDECEK Mİ?

“Sözleşmemin devam etmesinden mutlu olurum. Aslında anı yaşamayı tercih ederim. Mutlu olduğunuz yerde devam etmek isterim. Sezon bittiğinde oturur konuşuruz”