Trabzonspor'da performansı düşen oyuncuların başında gelen Abdülkadir Ömür'e taraftarlardan tepkiler çığ gibi büyüyor.

Süper Lig'de son şampiyon Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür için eleştiriler git gide artıyor. Bu sezon bordo-mavililerde neredeyse hiç oynamayan ve performansıyla hayal kırıklığı yaratan Abdülkadir Ömür, taraftarların tepkisini çekti.

Trabzonspor'un Onur Bulut ısrarı devam ediyor! İşte teklif Trabzonspor'un Onur Bulut ısrarı devam ediyor! İşte teklif

ÖMÜRÜST

Abdülkadir Ömür bekleneni vermedi

Geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür de bu sezona iyi bir başlangıç yapmayan isimlerden biriydi. Abdülkadir Ömür, performansıyla neredeyse hiç var olmayan bir oyun oynayarak bugüne kadar eleştirilen isimlerden biri oldu. Abdülkadir Ömür, bu sezon Trabzonspor formasıyla 18 resmi maça çıktı ve bu maçların 8'inde ilk 11'de yer aldı.

abdülkadir ömür 222

Trabzonspor yeni sözleşme imzalayacak

23 yaşındaki orta saha oyuncusu, 871 dakikada sadece 1 gol ve 1 asistlik katkı sağladı. Uğurcan Çakır, Djaniny, Serkan Asan ve Muhammed Taha Tepe ile yeni sözleşme imzalanırken, Abdülkadir Ömür ile sözleşme uzatılmadı. 23 yaşındaki oyuncunun Bordo-mavililer ile olan sözleşmesi 2024 yazında sona eriyor.

Gelen iddialara göre ise Trabzonspor iç transferde Abdülkadir Ömür’ün sözleşmesini 2027 yılına kadar uzatacak. Oyuncuya ise yıllık 20 milyon TL verilecek.