Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıktı. Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonunda anasının ak sütü gibi şampiyon olan Trabzonspor, Medical Park Stadyumu’nda şampiyonluk kupasını kaldıracak. Teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte sanatçılar sahne alacak, DJ performansları, horon ve kolbastı şovları gibi geceye renk katacak gösteriler de planlandı. Kapıları saat 16.00’da açılacak stadyumda etkinlikler, saat 18.00’den itibaren sanatçı performansları ile başlayacak. 

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor’un genç yıldızı Dorukhan'dan özel açıklamalar Trabzonspor’un genç yıldızı Dorukhan'dan özel açıklamalar

Etkinliğin Biletleri Passolig internet adresi üzerinden ve Passolig gişelerinde satışa çıktı.  Bilet satışlarının ilk gün sadece kombine sahiplerine yapılacağı, sonraki günlerde tüm taraftarlara açık olacağı ifade edilirken, şampiyonluğun kutlanacağı ve kupanın kaldırılacağı etkinliğe ilişkin bilet fiyatları ise şu şekilde: 
“VIP Platinum: 2 bin TL, VIP Gold: bin 500 TL, VIP Silver: bin TL, Batı: 700 TL, Doğu: 600 TL, Fırtına: 450 TL, Kale Arkası: 350 TL.” 
Şampiyonluğu bileğinin hakkıyla kazanıp kupada hakem kararıyla elenen Trabzonspor’da gözler şampiyonluk kupasının kim ya da kimler tarafından verileceğine çevrildi! Bordo mavili taraftarlar özellikle TFF başkanı Servet Yardımcı’yı kupa töreninde görmek istemiyor. Taraftarların, Yardımcı’nın yanında TFF yetkililerinin de Trabzonspor’un kutlamalarına gelerek şov yapmasına tepki koyması bekleniyor. Sosyal medya hesaplarından organize olmaya başlayan Trabzonspor taraftarı bu anlamlı günde keyiflerini kaçıracak ve coşkularına engel olacak tercihlerden kaçınılması yönünde anlayış bekliyor.