Kayserispor ile Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası yarı final 2. maçında Kadir Has Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. Mücadelede Kayserispor taraftarının Trabzonsporlu futbolculara balık atması dikkat çekti.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finali'nde Yukatel Kayserispor ve Trabzonspor'u karşı karşıya getiren karşılaşmada tribünleri dolduran sarı-kırmızılı taraftarların şampiyon takımın futbolcularına balık fırlatması sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Fransa'nın göbeğinde Trabzonspor coşkusu Fransa'nın göbeğinde Trabzonspor coşkusu

Sabah gazetesi yazarı Murat Özbostan, Trabzonspor'a karşı Fenerbahçe'nin başını çektiği bir algı operasyonu yapıldığına dikkat çekerken bugünkü yazısında, "Trabzonspor'a karşı sistemli bir şekilde, kazanılan şampiyonluğu itibarsızlaştırma çalışmaları 4 koldan devam ediyor. Bayrak da Fenerbahçe'de! Bu işin önderliğini yapıyor.. Beşiktaş ve Galatasaray'ı da bu karalama kampanyasında yanına çekmek istiyor. Algı oyunları ve ifadeler bir kısım taraftarda o kadar etkili olmuş ki Beşiktaş-Fenerbahçe maçı öncesi Sayın Ahmet Nur Çebi'nin aracının önünü kesip, "Bizi Ali Koç mu savunacak.. Trabzonspor'a niye bir şey demiyorsunuz?" şeklinde racon kesiyorlar." ifadelerini kullandı.