Trabzonspor'a Giorgos Kyriakopoulos transferinden müjdeli haber geldi. İtalyan Corriere Dello Sport gazetesine göre, Sassuolo’dan devre arasında ayrılacak tek oyuncu Kyriakopoulos olacak.

Beşiktaş’a Kaan Ayhan için bir müjde yok. “Sassuolo'daki büyük isimlerin hiçbiri Ocak ayında ayrılmayacak. Giovanni Carnevali'nin sözleri bu yönde” şeklindeki haber; “Tek hamle Kyriakopoulos'un Trabzonspor’a gitmesinin ardından açılacak boşluğun doldurulması olabilir. Onun dışında devre arasında Dionisi’yi başka bir transfer beklemiyor. Ayrıca pek çok takımın istediği Djuricic ve Boga yerinde kalacak . Ayrılma gibi bir durumları yok” diye devam ediyor. Ancak haberin için Kaan Ayhan’la ilgili bir bilginin yer almaması dikkat çekici Carnevali, “Felsefemiz, gençlere odaklanmak. Antrenörün kendi felsefesi olmalı.

Sahayı her zaman ekonomik yönü ile eşleştirmeliyiz. Sağlam bir takımımız var.. Şirketin para kaybetmemesi için bilançolara dikkat etmek çok önemli. Büyümek için en iyi oyuncuları satmak daha kolay olurdu. Ancak Sassuolo her şeyi birleştirerek büyümek zorunda” dedi.