Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin kullandığı "Hakemlerle ilgili Beşiktaşlının canı yanıyor. Gidiyorsunuz Galatasaraylı ağlamaya başlıyor, ben onun yanında susmaya başlıyorum. Trabzonsporlu da dün başladı ağlamaya çok ilginç. Beyler bir şey daha söyleyeyim. Ben Trabzon doğumluyum. Memleketimi çok da seviyorum.

Ama Beşiktaş’ı çok seviyorum. Lütfen karıştırmayın." ifadeleri Trabzonluların tepkisini çekti.  Yüzlerce sosyal medya kullanıcısı Çebi’ye tepki gösterdi. İşte o tepkilerin bazıları: “Ey Ahmet Nur Çebi! Trabzonspor ağlamaz. Sezon başından beri göründüğü gibi rakiplerini ağlatır. Ayrıca Trabzonlu olduğunu her defasında belirtme kendini rezil etme! Senin gibi Trabzonlu olmaz olsun!”, Senin gibi Trabzonlu olmaz olsun, Gümüşhaneliler senden daha Trabzonsporlu.”, “Ahmet Nur Çebi sen asla bir  Trabzonlu değilsin. Sen sadece parayı seversin takımın kötü gidiyor diye kendini kurtarmak için şehrini satıyorsun. Unutma Trabzon bunu unutmaz gün gelir batarsın sonra bir Trabzonlu kurtarır seni.

Bu arada Trabzon'da senden nefret ediyor.”, “Ahmet Nur Çebi, hem 8jk'nin başkanlığını yapıyor hem de Trabzonlu olmanın Türk toplumunda kazandırdığı itibarı kaybetmemek için "Trabzonluyum" diyor. Yemezler Nurcuğum...”, “Senin gibi Trabzonlu olmaz olsun”, “Beşiktaş’ı Trabzon’dan çok seviyorsan sen Trabzonlu falan değilsin.”, “Trabzonspor'a kapıcı seçilemeyecek adamı Beşiktaş'a başkan yapmışlar. Seba'nın koltuğuna yakışmıyorsun. Sergen'e dua et, çoktan kovulmuştun Ahmet Nur Çebi. Trabzonlu doğmak kader, Trabzonsporlu olmak şereftir...”, “Trabzonlu olan değil Trabzonsporlu olandır bizim hemşehrimiz.

Bize öyle Trabzonlu lazım değil.”

Öte yandan Trabzonspor’a dil uzatan Ahmet Nur Çebi’nin Sürmene’de 60 dönümlük tersane alanına bedava nasıl çöktüğünü ve Trabzon’u kandırmak için göstermelik bir depo yapıp, depoyu nasıl Bordo-Maviye boyattığını da kaybetmiş olalım. Deponun önüne göstermelik Bordo-Mavi bayrak bile asan Ahmet Nur Çebi’nin bu alanda verdiği taahhütlerin hiçbirini gerçekleştirmediği biliniyor. Buna rağmen kimse Çebi’nin elinden Trabzon’un malı olan araziyi kimse alamıyor.