Süper Lig'de şampiyon olan Trabzonspor dünya basınının gündeminden düşmüyor.

Spor Toto Süper Lig'de uzun bir aradan sonra tekrar şampiyonluk kupasını kazanan Trabzonspor, dünya basınının gündeminde yer almaya devam ediyor. Kupa törenleri sonrası İspanyol Marca Gazetesi ve FIFA Trabzonspor'un kutlamaları ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

WhatsApp Image 2022-05-14 at 17.51.35 (4)

Necip Emre Yılmaz "Rezerv Lig Uygulaması İçin En Hazır Takım Trabzonspor" Necip Emre Yılmaz "Rezerv Lig Uygulaması İçin En Hazır Takım Trabzonspor"

Denizdeki filoyu sosyal medya hesabından paylaşan FIFA, "Türkiye'de şampiyonluk böyle kutlanıyor" mesajını yazdı. Kutlamalar başta İtalya, İngiltere ve Almanya olmak üzere dünya medyasında manşetlere taşındı.

WhatsApp Image 2022-05-14 at 17.51.35 (5)

Bordo-mavili camianın şampiyonluk kupasını ilk kez Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde kaldırmasıyla kutlamalar tarih yazdı. Sanatçıların gösterileri, dans oyunları, ışık gösterileri ve ardından ellerinde yükselen kupa ile muhteşem gece Avrupa basınında geniş yer buldu.

WhatsApp Image 2022-05-14 at 17.51.34

İspanya'daki Marca gazetesi, Trabzonspor'un kutlamalarının artık bir gelenek haline geldiğini vurguladı. Denizdeki filoyu sosyal medya hesabından paylaşan FIFA, "Türkiye'de şampiyonluk böyle kutlanıyor" mesajını yazdı. Kutlamalar başta İtalya, İngiltere ve Almanya olmak üzere dünya medyasında manşetlere taşındı.