Trabzonspor Cumartesi günü yine muhteşem bir törenle şampiyonluk kupasını Akyazı'da alacak. Karadeniz devinin kadrosu bu şölenin tarihe geçmesi için canla başla çalışıyor. Yönetim yerli ve milli şarkıcılarla hayranlarını coşturacak. 'Club' şarkısının sahibi Demet Akalın da sahne alacak.

trabzonspor kutlama (3)

DÜNYA GÜNDEMİNDE

Trabzon'daki kutlamalarla dünyayı sallayan fırtına, Yenikapı'daki partiyle dünyada bir kez daha ses getirdi. 340 binden fazla kişinin katıldığı ve tekno partisi şeklinde gerçekleşen kutlamalar izlenme rekoru kırdı. İstanbul'u aydınlatan futbolseverlerin coşkusuna bu kez yabancı siteler de "Trabzonspor'un şovu devam ediyor" diye ortak oldu.

trabzonspor kutlama (1)

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor'da Oğuzhan Özyakup gelişmesi! Trabzonspor'da Oğuzhan Özyakup gelişmesi!

SİLAHLA DEĞİL, IŞIKLA

Demet Akalın, Yenikapı'daki kutlamaların görüntüsünü paylaşarak Trabzonspor camiasına mesaj gönderdi. "Silahla değil, ışıkla kutlamak güzeldir" diyen Demet Akalın, "Gelecek hafta Trabzon'a..." yazdı.

trabzonspor kutlama (1)-1

340 BİN KİŞİ İLE MÜTHİŞ GÖSTERİ

Trabzonspor, İstanbul'daki şampiyonluk kutlamasını izleyen FPV pilotu Yusuf Kaan Yıldırım'ın çektiği karelerden oluşan 50 saniyelik bir klip yayınladı. 340 bin kişinin cep telefonu ışıklarını sallayarak katıldığı coşku ortaya çıktı. Taraftarlar meşaleler ve havai fişeklerle kutlama anlarını görenlere hayran kaldı. Bu video kısa sürede büyük beğeni topladı.