Kanat transferi için harekete geçen Trabzonspor, Yunan oyuncu Georgios Masouras için temaslara başladı.

Transfer çalışmalarını sürdüren ve takıma biraz daha takviye yapmak isteyen Trabzonspor, rotasını Yunanistan'a çevirdi. Abdullah Avcı idaresinde şampiyonluğu kazanmayı hedefleyen Trabzonspor, transfer çalışmalarına devam ediyor.

Georgios-Masouras

Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Trabzonspor yönetimi, transferde de atağa çıktı. Bordo mavililer, Olympiakos'un orta saha oyuncusu Georgios Masouras'ı listesine ekledi.

trabzonspor transfer masouras-1

Trabzonspor teklifini yaptı

Trabzonspor, geçtiğimiz dönemde de gündemde olan Olympiakoslu yıldız Georgios Masouras için tüm şartları zorluyor. Bordo maviler, başarılı kanat oyuncusu için Yunan kulübüne 4.5 milyon Euro'luk bir transfer teklifi yaptı. Tecrübeli oyuncunun da Türkiye'ye gelmeyi çok istediği ve bu nedenle kulüpten kolaylık istediği belirtildi.

Trabzon'da kalbine yenik düşen Necati Hınız kurtarılamadı! Trabzon'da kalbine yenik düşen Necati Hınız kurtarılamadı!

siopisssssss

Olympiakos'un Trabzonspor'dan 6 milyon Euro istediği ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı'nın isteği doğrultusunda transferi sonuçlandırmak istiyor. Bu arada Yunan kulübü Olympiakos, Trabzonspor'un ön liberosu Siopis'le ilgileniyor.