Trabzonspor transfer sol bek konusunda henüz isim üzerinde karar veremezken, transfer edeceği futbolcu adaylarını değerlendirmeye devam ediyor. Trabzonspor ’da adaylardan biri de Union Berlin forması giyen Puchacz’tı.

trabzonspor transfer Puchacz 2

Başarılı sol bek oyuncusu ile ilgili harekete geçen yönetimin maliyet araştırmasını sonuçlandırdıktan sonra somut adımlar atacağı bildirildi. Uğur Çiftçi'de geri adım Karadeniz ekibinin gündemi tek yerli sol bek Uğur Çiftçi’ydi.

Fırtına’nın istediği tecrübeli savunmacı için Yiğidolar kapıyı 2.5 milyon Euro gibi uçuk bir rakamla açınca görüşmeler başlamadan sona erdi. Trabzonspor’un o bölgeyi yabancı bir isimle güçlendireceği öğrenildi. Transferde 3'lü zirve Devrenin tamamlanmasının ardından yol haritasını netleştirmek için Trabzon’da zirve var.

trabzonspor transfer Puchacz

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kurmayı Ertuğrul Doğan ile beraber teknik direktör Abdullah Avcı arasında gerçekleşecek toplantının ardından Bordo Mavililer’in transfer periyoduna dair planlaması tamamlanacak. Dev görüşme bugün gerçekleşecek.