Efecan Karaca için resmi temaslar başlatan Trabzonspor transferde iyi gaza bastı. Alanyaspor'un  32 yaşındaki yıldızını transferde bordo mavili formaya en yakın oyuncu. 

Edin Visca transferi konusunda temaslarını sürdüren Karadeniz devi Başakşehir ile bonservis konusunda anlaşamıyor. Oyuncuyu çok isteyen Abdullah Avcı bizzat eski kulübüyle görüşecek. 

edin visca trabzonspor-1

Sol bekte 2 oyuncu ön planda

Puchacz Trabzonspor'a gelmeyi kabul etti, ancak kulübü Union Berlin’le pazarlıklar devam ediyor. Aradaki fark 1 milyon Euro. Yerli aday olarak Uğur Çifçi’nin transferide zorlaştı. Sivasspor istediği rakamı 2 milyon Euro'ya çekti.

trabzonspor transfer Puchacz

Sivas'tan Uğur Çiftçi'ye indirim gelebilir

Trabzonspor’un Puchacz’a yönelmesi sonrası Sivasspor elindeki fırsatı tepmemek için transfere sıcak yaklaşmaya başladı. Haftalar önce kapıyı 3 milyon Euro’dan açan Yiğidolar daha sonra 2.5 milyon Euro’ya inmişti. Sivasspor en son rakamı 2 milyon Euro’ya kadar indirdi.

Bordo-Mavililer ise bu transferde maksimum 1.5 milyon Euro verebileceğini iletmişti. Puchacz konusundaki gelişmelere göre, Uğur Çiftçi işi yeniden ağırlık kazanabilir. 29 yaşındaki sol bek, kulüplerin uzlaşması halinde Trabzonspor’u çok istiyor.

trabzonspor transfer efecan

Efecan Trabzonspor'a yakın

Efecan transferinde geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun devre arası transfer döneminde Trabzonspor’un kapısından dönen Efecan Karaca, bu kez Bordo-Mavili formaya hiç olmadığı kadar yakın. Yarım yıllık kontratı kalan 32 yaşındaki tecrübeli kanat oyuncusu için resmi temaslar dün itibarıyla başladı.

Alanyaspor Efecan transferinde kapıyı 1 milyon Euro'dan açsa da, indirim yapmaya hazırlar. Efecan da Alanyaspor yönetimine her türlü fedakârlığı yapacağını da iletti. Efecan transferinde Yusuf Sarı’nın adı masada. Hafta sonuna kadar Efecan transferinin netlik kazanması bekleniyor.

efecan karaca trabzonspor

Visca transferinde pürüzler kaldı

Edin Visca transferinde Abdullah Avcı’nın “Visca’yı elbette isterim. Türkiye’ye getiren benim” açıklamasının ardından taraftarlar heyecanlanmıştı. Ancak Başakşehir Kulübü işi çıkmaza sürmeye devam ediyor. Fenerbahçe'nin de Visca'yı istemesi üzerine Boz baykuşlar rakamı yüksek tutuyor.

Trabzonspor'da da durumlar farklı. Efecan transferine de yakın olan Bordo-Mavililer tok alıcı durumunda. Ancak Başakşehir’in oyuncuyu satmak istediğini bilen Trabzonspor, süreci yakında takip ediyor. Edin Visca transferi konusunda bizzat Abdullah Avcı’nın devreye gireceği ve İstanbul’da olan hocanın eski kulübüyle görüşeceği öğrenildi.

visca transfer

Puchacz’da oyuncu tamam

Union Berlin forması giyen Puchacz için yoğun mesai harcayan Trabzonspor, Polonyalı sol bekle anlaştı. Ancak kulübüyle pazarlıklar henüz bitmiş değil. Fırtına, satın alma opsiyonlu kiralama formülüyle toplamda 2 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Almanlar Puchacz için toplamda 3 milyon Euro istiyor. Kıran kırana devam eden pazarlıklar sonrası, 22 yaşındaki oyuncunun gelmesi halinde 1997 doğumludan küçük olduğu için 14. yabancı kontenjanını dolduracak.