Süper Lig'de lider Trabzonspor'da taraftarlar Karagümrük maçı öncesi harekete geçti.

Spor Toto Süper Lig lider Trabzonspor kendi sahasında Karagümrük’ü konuk ediyor. Müsabaka öncesi bordo mavili taraftarlardan flaş bir istek geldi.

Şampiyonluk yürüyüşünde takıma destek veren taraftarlar, Karagümrük maçı öncesi yapılacak antrenmanın Akyazı'daki stadyumda yapılmasını talep ederken, takım ve taraftarlar sosyal medyadan başlattıkları kampanyayla buluştu.

Trabzonspor'da beklenen oldu! O oyuncunun sözleşmesi feshedildi Trabzonspor'da beklenen oldu! O oyuncunun sözleşmesi feshedildi

“Abdullah Hocamızdan acil talebimizdir”

Trabzonspor taraftarlarından yapılan ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; ‘’Sandıklardan bayrakların çıkartıldığı, Hasretin Vuslat arefesinde olduğu şu günlerde, mücadele için ‘’Dalgalı denizleri’’ seçen hocamızdan talebimizdir. Vira deyip yelken olmaya geliyoruz! Karagümrük müsabakası öncesi takımımızın idmanını Akyazı’da yapmasını, taraftarlarıyla buluşmasını istiyoruz. Abdullah Hocamızdan acil koduya ricamızdır."

Cuma günü Karagümrük maçı

Trabzonspor ligin 33. haftasında Karagümrük ile 15 Nisan Cuma günü 20.30'da Medikal Park Stadı'nda karşı karşıya gelecek.