Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor Trezeguet ile anlaşma sağladı. Oyuncu şartları konuşmak için İstanbul'a gelecek.

Şampiyon Trabzonspor, yeni sezonda iddialı olabilmek için kadrosunu güçlendirmek istiyor. Kasımpaşa'da parlayan ve Premier Lig ekibi Aston Villa'ya transfer olan Trezeguet, Trabzonspor ile sözleşme imzalamaya çok yakın.

trezeguet

Trabzonspor'un Trezeguet teklifi

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre; Trezeguet'nin temsilcisi, Trabzonspor ile sözleşme detaylarını görüşmek üzere İstanbul'a geliyor. Trabzonspor'un Trezeguet'e teklifi 3 milyon € + bir sonraki satışın %15'.

Yunus Emre Sel ise aspor kanalında Trezeguet'in menajerinin pazartesi günü İstanbul'a davet edildiğini ve geleceğini söyledi. Sel devamında, " Menajeri Trabzonspor kulübü yetkilileriyle bir araya gelip transferi son şeklini koymaya çalışacak. Trabzonspor kulübü Aston Villa kulübünden izin aldı. Görüşmek istedi. Aston Villa kulubü buna onay verdi." dedi.

trezeguet'2

Premier Lig ekibi Aston Villa, 4 milyon Euro talep ediyor. Mısırlı kanat oyuncusunun maaş beklentisi 2.5 milyon Euro. Kulüpler arası görüşmeler devam ediyor. Her iki ayağını da etkili kullanan 27 yaşındaki oyuncu, kariyerinde 330 maçta 64 gol ve 47 asistle oynadı.

Mahmoud Trezeguet

Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi heyecanı başlıyor! Rakip Kopenhag Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi heyecanı başlıyor! Rakip Kopenhag

Son olarak Başakşehir'de forma giyen oyuncu, sezonu 13 maçta 6 gol ve 3 asistle tamamladı.