Süper Lig'de bu hafta Antalyaspor karşısında şampiyonluk maçına çıkacak olan Trabzonspor'da, şampiyonluk kutlamalarının tüm detaylarına ulaştı. Antalyaspor maçında şampiyonluk ilan edilecek ancak asıl kutlama kupanın kazanılacağı Altay maçında yaşanacak ve Türkiye'de görülmemiş bir görsel şölen sunulmaya çalışılacak. Son lig maçından sonra ikinci kapsamlı kutlama İstanbul'da yapılacak.

trabzonspor kutlama 2

MUHTEMEL KUTLAMA CUMA GÜNÜ

Cuma günü oynanacak Gaziantep Futbol Kulübü maçında Fenerbahçe puan kaybederse şampiyonluk ilan edilecek. Bunun için gerekli önlemleri alan bordo-mavili kulüp zaten gerekli tüm görsellere sahip. Cumartesi günü oynanacak Antalyaspor maçında havai fişek gösterisi ve etkinlikler için hazırlıklar tamamlandı. Stadyuma giremeyenler için dev ekran kurulacak. Ancak maç sonunda sahaya girmeyi düşünenlere ceza alabilecekleri hatırlatılacak.

trabzonspor kutlamaları

BÜYÜK ŞÖLEN ALTAY MAÇINDA

TFF'nin talimatlarına göre, şampiyonluk kupası son iç saha maçında veriliyor. Bu nedenle Trabzonspor'da Altay maçı için tüm hazırlıklar yapıldı. En büyük kutlama Altay maçından sonra Akyazı'da ve bir gün sonra yine stadyum çevresinde. Altay maçından sonra birçok yerli ve milli sanatçı konserler verecek ama en belirgin kutlama olarak Türkiye tarihinde görülmemiş bir görsel şölen olacak. Havai fişek ve ışık gösterilerinin yanı sıra futbolcuların seçtiği şarkılar da çalınacak.

TRABZONSPORSI 2

OTOBÜS İLE ŞEHİR TURU

Altay maçının hemen ardından stattan üstü açık otobüse binecek olan futbolculardan oluşan ekip, şehir turuna çıkacak. Bu şehir turunun rotasının stadyum-şehir meydanı ve tekrar stadyuma dönüş olarak belirlendiği öğrenildi.

trabzpsnor 24

İSTANBUL'DA UNUTMAYIN

Süper Lig'in son haftasında oynanacak Başakşehir maçının ardından İstanbul'da kutlamalar var. Benzer etkinliklerin Trabzon'da da yapılacağı belirtildi. Ayrıca kulüp, her ildeki taraftarlar için gerekli izinleri aldı.

trabzon meudam 2

ŞAMPİYONLUK FORMASI SATIŞTA

Trabzonspor tarafından hazırlanan ve sonsuzluk işaretiyle 8. şampiyonluğu vurgulayan forma, şampiyonluğun matematiksel garantisiyle satışa sunulacak. Kulüp ciddi bir gelir elde etmeyi hedefliyor. Bordo-mavililerin kutlamalarda en çok odaklanacağı konulardan biri de 8. şampiyonluk vurgusu olacak. Kulüp ayrıca paylaşımlarında 8. şampiyonluğu vurgulayacak ve yetkililer açıklamalarında bunu sıklıkla kullanacak. Bordo-mavi yönetim, şampiyonluk vurgulu görsel paylaşımların sayısını artırıyor. Bugünden itibaren başlayacak olan paylaşımlarda kulübün uzun bekleyişi üzerinden geçilerek taraftarları heyecanlandıracak ifadeler kullanılacak.

trabzonspor haberler i24-2

HEYKEL YAPILACAK

Trabzonspor kulübü tarafından da takımı şampiyonluğa taşıyacak isimlerin uzun süre unutulmaması için heykel çalışması yapıldı. Şampiyonluk mücadelesine katılan tüm isimlerin bu heykelde yer alması bekleniyor.