Stoper transferi için artık son çalışmalarını yapan Trabzonspor, tekrar İngiltere'nin yolunu tuttu. Bordo mavililer Jannik Vestergaard için tekrar temasa geçti.

Trabzonspor'un bu sezon en çok çalışma yağtığı stoper bölgesine hala bir oyuncu transfer edilmiş değil. Bordo mavililer kimi istediyse sürekli bir anlaşmazlık çıktı. Fırtına bu kez bu mevkiiye transferi yaparak stoper defterini kapatmak istiyor.

Trabzonspor rotayı tekrar Adaya çevirdi! Hedef Jannik Vestergaard (2)

Leicester City’nin Karadeniz devine karşı tavır değiştirmesi üzerine tekrar Jannik Vestergaard için harekete geçildi. İngiltere piyasasında Axel Tuanzebe ve Jannik Vestergaard için temaslarda bulunan Trabzonspor, Leicester City’den olumsuz bir cevap almıştı. Ancak Ada ekibi tavır değiştirerek Vestergaard konusunda gelecek teklifleri düşünme kararı aldı.

Trabzonspor rotayı tekrar Adaya çevirdi! Hedef Jannik Vestergaard (1)-1

Orta sahaya bir aday da İspanya'dan! Orta sahaya bir aday da İspanya'dan!

Abdullah Avcı bu transferi sonuçlanmasını istiyor

Trabzonspor tekrar İngiltere'ye çıkarma yaparken, Danimarkalı stoperi teknik direktör Abdullah Avcı çok istiyor. Öyle ki 29 yaşındaki savunmacı, tecrübeli teknik adamın yönetime verdiği listedeki önceliklerindendi. Trabzonspor, Leicester City ile 2024’e kadar kontratı olan Vestergaard’ı kiralama yöntemiyle Trabzon'a getirmeyi düşünüyor.