Süper Lig'de Trabzonspor'un Tuzlaspor ile oynayacağı maçın tarihi ve saati değişti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3.Tur'da 4 – 11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı Eleme Turu müsabakaları nedeniyle Spor Toto, Süper Lig'in 1. ve 2. haftalarının takviminde değişiklik yapıldığını açıkladı.

TFF tarafından yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe'nin 1. haftada 5 Ağustos Cuma günü oynanacak Ümraniyespor maçı 8 Ağustos Pazartesi gününe, Kasımpaşa maçı ise Cumartesi günü oynanacak, 13 Ağustos'un 2. haftası 15 Ağustos Pazartesi gününe taşındı.

Ayrıca 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15'te oynanacak olan İstanbulspor – Trabzonspor maçının saati de değişti. Ancak 15 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45'te oynanacağı açıklanan Galatasaray – Giresunspor maçı da yayın planı nedeniyle 13 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45'e taşındı.

Trabzonspor'un oyununa net yorum! "Eleştirileri göğüslemek zorundadır" Trabzonspor'un oyununa net yorum! "Eleştirileri göğüslemek zorundadır"

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

Bu değişikliklere bağlı olarak 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15’te oynanacak olan İstanbulspor – Trabzonspor müsabakasının saati 21.00 olarak değiştirilmiştir. Bununla birlikte Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda devam eden bakım onarım çalışmaları nedeniyle anılan müsabaka Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacaktır.