Trabzonspor - Kızılyıldız karşılaşması öncesi şehirde sokağın nabzını tuttuk.

Trabzonspor, bu akşam Avrupa Ligi H Grubu’nda Kızılyıldız ile önemli bir karşılaşmaya çıkacak. Medikal Park Şenol Güneş Stadyumu’nda gerçekleşecek mücadele saat 19.45’te başlayacak. Bordo Mavililer, grupta bir önceki mücadelede Ferençvaros ile karşı karşıya gelmiş, bu mücadeleden 3-2 mağlup ayrılmıştı.  İkinci mücadelesini Kızılyıldız ile verecek olan Trabzonspor’un bu karşılaşması ile ilgili yorumları taraftarlara sorduk.

Trabzon sokaklarında yaptığımız röportajda yorumlar genel olarak bir oldu. Son dönemde oynanan futbol, takıma destek verenleri memnun etmese de takımın kalitesine ve teknik direktör Abdullah Avcı’ya güvenin hala tam olduğunu belirten taraftarlar,

Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Mertens önce Trabzonspor'a evet demiş! Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Mertens önce Trabzonspor'a evet demiş!

“Bu karşılaşma takım için dönüm noktası olacaktır” yorumları yapıldı. Bir kesim ise yine son dönemde ki futbolu gerekçe göstererek karşılaşmanın beraberlik ya da mağlubiyetle son bulacağını, takımın acilen toparlanması gerektiğini belirtti.