Trabzonsporumuz ile Kasımpaşa arasında 10 Ekim Pazartesi akşamı Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda saat 20.00’de oynanacak Spor Toto Süper Lig 9. hafta maçının biletleri bugün satışa çıkıyor. Karşılaşmanın biletleri bugün (4 Ekim Salı) 11.00 itibarıyla satışa sunulacak.

Bilet fiyatları şu şekilde:

Abdullah Avcı, Bruno Peres için tarihi verdi! Abdullah Avcı, Bruno Peres için tarihi verdi!

VIP Platinum: 1.250 TL

VIP Gold: 1.000 TL

VIP Silver: 750 TL

Batı: 350 TL

Doğu: 250 TL

Fırtına: -

Kale Arkaları: -

Yapılan açıklamanın devamında şu uyarılar yapıldı:

"Fırtına ve Kale Arkası tribünlerinde yer alan koltukların tamamının kombine olarak satılması nedeniyle bilet satışı gerçekleştirilmeyecek. Karşılaşma özelinde maça gidemeyecek kombine sahipleri, maçlık olarak koltuklarını “Hesabım – Kombine Kulübe Devir” sekmeleri altından satılması için kulüplerine devredebilir ve kulüplerine destek olabilir. Trabzonspor A.Ş. biletleri, Kasımpaşa SK. logolu kartlar hariç tüm passolig kartlar ile satın alınabilir. Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Engelli biletleri, karşılaşmanın satışa çıkmasıyla birlikte Atatürk Alanı Passolig Gişelerinden tanımlanacaktır.

Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır. Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

7 yaş ve altı ücretsizdir."

Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır."