Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Kaan Ayhan transferi için ısrarını sürdürüyor.

Süper Lig'in son şampiyonu Trabzonspor transferde hareketeli günler geçiriyor. Abdullah Avcı'nın istediği üzerine sağ stopere takviye yapacak Bordo mavililer geçtiğimiz sezon transferi için büyük bir çaba sarf edilen Kaan Ayhan için yeniden devreye girmişti. Milli futbolcuyu kadrosuna katmak için devre arasında yapılan bonservis pazarlığında taksitler halinde 5 milyon euro'ya kadar çıktı. Bordo-mavililer yine de bu transferi gerçekleştiremedi. 

kaan ayhan 2-2

ABDULLAH AVCI YABANCI KURALINI DÜŞÜNÜYOR

Teknik direktör Abdullah Avcı, yeni sezonda 7'ye inecek yabancı kuralını da düşünüyor. Avcı'nın stoper bölgesine öncelikle yerli bir takviye istemesi sonucunda ibre yeniden Kaan Ayhan'a döndü. Girişimlere yeniden başlandı.

abdullah avcı şampiyonlar ligi

Fırtına, geçen sezon ikna edemediği İtalyan kulübünü bu kez oyuncunun duruşuna razı olmaya ikna etmek istiyor. Trabzonspor bu kez Kaan Ayhan transferini yapmak için şartları zorlayacak.

kaan ayhan 2-1

Trabzonspor'da Yıldız Oyuncu İznini Ülkesinde Değerlendiriyor! Trabzonspor'da Yıldız Oyuncu İznini Ülkesinde Değerlendiriyor!

Kaan Ayhan'a şartlar sunuldu

Koşulları Kaan Ayhan'ın menajerine sunan Bordo-mavililer, Sassuolo ile görüşmeler yapmasına izin verdi ve beklemeye alındı. Kaan, bu sezon Serie A'da Sassuolo formasıyla 23 maça çıktı. Sadece 14'ünün ilk 11'de şans aldı. 27 yaşındaki oyuncunun 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Ayhan'ın Şampiyonlar Ligi avantajıyla Trabzonspor'a sıcak baktığı belirtiliyor. Kaan Ayhan Ay-Yıldızlı forma ile 46 maçta çıktı.