Trabzonspor’un transferde yakın ilgilendiği iddia edilen isimlerden Jerome Boateng gelecek kariyeri hakkında Alman basınına konuştu.

Türkiye’den sadece Fırtına’nın değil Galatasaray’ında ilgilendiği oyuncu transferi hakkında şu ifadeleri kullandı: “Henüz somut bir planım yok. ABD her daim ilgimi çekti ancak kendimi yeni sezonda oralarda görmüyorum. Almanya'ya dönüş mü? Konu kapandı. Avrupa'da birçok şeyi hayal edebiliyorum. Almanya onlardan biri çünkü harika takımları ve harika taraftarları olan harika bir lig."

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu? Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu?

Sezona hazırlandığı söyleyen 33 yaşındaki oyuncu, “Sonunda tam bir hazırlık yapabildiğim için mutluyum. Benim için geçen yıldan çok farklı bir başlangıç ​oldu. Kendimi fiziksel olarak formda hissediyorum ve yüksek seviyede oynayabileceğimi biliyorum. İyi çalıştığım sürece yaşımın pekte önemi yok. En iyilerle de yarışmamı sürdürmek istiyorum.” İfadelerini kullandı.

Lyon’da forma giyen oyuncunun takımından şu anlık ayrılmak istemediği kaydedildi.