Trabzonspor'un FCSB'de forma giyen 23 yaşındaki Adrian Șut ile görüştüğü ifade edildi.

Trabzonspor'da transfer hareketliliği yaşanmaya devam ediyor. Fırtına için bu sefer Romanya basınında bir iddia ortay atıldı. Liga I kulübü  FCSB'de forma giyen 23 yaşındaki Adrian Șut ile Bordo-mavili ekibin görüştüğü iddia edildi. İddiaların devamında ara transfer döneminde imzaların atılacağı ileri sürüldü. 

Trabzonspor'a transferde Adrian Șut ile görüştüyor

Romanya basınında yer alan habere göre;  23 yaşındaki Adrian Șut, yabancı takımların dikkatini çeken FCSB oyuncularından biri. Orta saha için Türkiye'nin şu anki şampiyonuyla görüşmeler var.  Adrian Şut, Trabzonspor'a transfer için görüşmelere başladı. Türk şampiyonu, orta saha oyuncusuyla kış tatilinde sözleşme imzalamak istiyor. 

tranmsfer

Montella'dan Samet Akaydın açıklaması! "Umarım elimizden almazlar" Montella'dan Samet Akaydın açıklaması! "Umarım elimizden almazlar"

Haberin devamında, şu ifadeler kullanıldı: Şut, geçen sezondan beri Trabzonluların dikkatini çekecek ve şu an transfer için uygun bir zaman olduğuna inanıyor. FCSB'nin orta saha oyuncusu Adrian Șut, Trabzon kadrosu tarafından gelecek potansiyeli olan bir futbolcu olarak görülüyor. Henüz 23 yaşında, FCSB'de ilk beşte forma giyen ve kırmızı-mavili takımın kilit oyuncularından biri.