Kadrosunu kesinleştirmek isteyen Trabzonspor, transferde artık alınacak oyunculara şekillendirmeye başladı. İlk hedef Florian Grillitsch.

Trabzonspor-Hatayspor maçının biletleri satışa çıktı Trabzonspor-Hatayspor maçının biletleri satışa çıktı

Geçen sezon şampiyonluğu kazanan Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi play-off turunda en gedikli takım Kopenhag ile eşleşmişti. Bordo mavili teknik direktör Abdullah Avcı, 16 Ağustos'taki deplasman maçı öncesinde kadroyu kesinleştirmek istiyor. Bordo-maviler, Avusturyalı futbolcu Florian Grillitsch için tekrar harekete geçti.

AVCI'NIN GRILLITSCH KARARI

Abdullah Avcı, Florian Grillitsch için son bir hamle daha yapılmasını istedi. Ancak; futbolcunun transferinde bordo-mavililerin şartlarına uyması önemli bir etken olacak. Abdullah Avcı, orta saha, ön libero ve kanatlarda da oynatabileceği Grillitsch'in takıma büyük katkı vereceği fikrini taşıyor.

MENAJERİ DAVET EDİLDİ

Karadeniz ekibi, kısa süre önce yeniden imzalayan 26 yaşındaki Avusturyalı için görüşmeler yapacak. Trabzonspor yönetimi adına Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Grillitsch'in menajerliğini yeniden üstlenen Böhme'den randevu talep etti.

Ertuğrul Doğan, Böhme'yi İstanbul'a davet ederek, toplantıya başka hiçbir yöneticinin veya aile üyesinin katılmamasını istedi. Şu anda Grillitsch ile Londra'da bulunan Böhme, hafta sonuna kadar İstanbul'a gelerek Ertuğrul Doğan ile bir görüşme yapacak.