Edgar sezonu kapattı..Hugo bu hafta yok

Başakşehir maçında Hüseyin Türkmen ve Denswil oynayacak. Yaşanan bu gelişmeler ‘Trabzonspor’a nazar değdi’ şeklinde yorumlandı. 

Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven,  Edgar IE ve Vitor Hugo’nun sağlık durumlarıyla ilgili açıklamada bulundu.

edgar ie

Yaşar Kibar Güven, “Salı günü oynadığımız karşılaşmada sağ dizinden sakatlanan Edgar IE’nin bugün çekilen MR’ında sağ diz ön çapraz bağında kopma ve iç yan bağında ikinci derede yırtık olduğu tespit edilmiş olup futbolcumuzun ameliyatı planlanmaktadır. Antrenmanda sol kalçasında zorlanma oluşan Vitor Hugo’nun ise çekilen MR’ında sol uyluk arka adalesinde birinci derece kas yaralanması tespit edilmiş olup futbolcumuzun tedavisine başlanmıştır” 

Transferde planlar değişti

Trabzonspor’da şok sakatlık transfer planlamasınıda değiştirdi. Başkan Ahmet Ağaoğlu Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Daha önce sadece iki kanat oyuncusu almayı planlayan Trabzonspor şimdide listeye stoperde ilave etti.

kaan-ayhanin-babasi-besik-190_2-41

Teknik direktör Abdullah Avcı, milli oyuncu Kaan Ayhan ile görüştü. Oyuncunun Trabzonspor'da forma giymeye sıcak baktığı öğrenildi. Başakşehir maçından sonra İtalya'ya çıkarma olabilir. 6 ay satın alma opsiyonlu kiralama konuşulanlar arasında.