Trabzonspor bünyesinde yer alan futbol okullarının katılımıyla düzenlenen Trabzonspor Futbol Okulları Etkinliği bugün düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi.

20_5161614595
Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde yapılan kapanış törenine; Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcısı Zeyyat Kafkas ve Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven’in yanı sıra, Gençlik Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Hayrettin Köse, TÜFAD Başkanı Metin Bak, Gençlik Geliştirme Koordinatörümüz Hamit Cihan, Futbol Okulları Koordinatörümüz Necati Özçağlayan ve İl Hakem Kurulu Başkanı Ali Şükrü Beldüz katıldı.

Marc Bartra'nın toplam maliyeti açıklandı! Marc Bartra'nın toplam maliyeti açıklandı!

FYMv1f4XEAA1ELE

Açılış konuşmasını Futbol Okulları Koordinatörü Necati Özçağlayan yaptı. Özçağlayan,“Turnuvaya katkılarından dolayı öncelikle Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerimize, Genel Müdürümüz ve Gençlik Geliştirme Koordinatörümüze teşekkür ediyorum. Bu güzel kamp ortamında yan yana gelen futbol okulları yöneticilerine, hocalarına ve sporcu kardeşlerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.Kulübümüz her zaman kültür ve gelenekleriyle ön plana çıkmış bir camiadır. Bizler hiçbir ücret talep etmeden 39 takımın katılımıyla gerçekleşen büyük bir etkinliği tamamladık. Buradan özellikle futbolcu kardeşlerime hitap etmek istiyorum. Önce iyi insan olursanız sonrasında iyi futbolcular olabilirsiniz. Öte yandan futbolun gereklerini öğrenip sosyal yaşantınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir." aöıklamalarında bulundu. 

1_4593585995

Özçağlayan sözlerine şu cümlelerle bitirdi: “Böylesine güzel bir faaliyete imza attığımız için ziyadesiyle mutluyum. Buradan güzel intibalar bırakarak ayrılmak gurur verici. Gelecek yıllarda hepinizin ülkemize faydalı bireyler olacağından hiç şüphem yok. Hepinize yaşamınız boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

2_5888263494
Etkinlik sonunda katılım sağlayan futbol okullarına madalya ve plaketleri takdim edildi.