Trabzonspor'da transfer çalışmaları son sürat devam ederken, flaş bir isim gündeme geldi. Bordo mavili takım Miha Zajc'ın menajeri ile görüştü.

Transferde hareketli günler geçiren Trabzonspor'da flaş bir isim gündeme geldi. Fenerbahçe'nin Slovenyalı ismi Miha Zajc'ın menajeri Trabzonspor ile görüştü. Orta sahaya takviye yapacak olan bordo mavili takım şartların olumlu olması durumunda bu transfere sıcak bakıyor.

Abdullah Avcı da istiyor

Yeni sezonda hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir sezon geçirmek isteyen bordo-mavililerin transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Abdullah Avcı'nın Sloven oyuncuyu Marek Hamsik'e alternatif olarak gördüğü söyleniyor. Trabzonspor'un Zajc için Fenerbahçe'ye teklifte bulunmadığı belirtilirken, Asbaşkan Ertuğrul Doğan, Türkiye'nin haklarını elinde bulunduran Sloven oyuncunun menajeri Uğur Ertaş ile bir görüşme gerçekleştirdi. Miha Zajc'a talip olan Torino, ısrar etmeye devam ediyor.

UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede

Bir süredir görüşmelerde bulunan İtalyan ekibi, geçtiğimiz günlerde teklifi 5 milyon Euro'ya yükseldi. Sportif Direktör Davide Vagnati'nin Sloven oyuncu için çok çalıştığı anlaşılıyor. Önümüzdeki günlerde 28 yaşındaki orta saha oyuncusuna bir teklif daha yapacak olan Torino, bu transfere son vermek istiyor.