Türk futbolunun ve Trabzonspor’un eski oyuncularından, A Milli Takım eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek yapılan çalışmlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İhracatın yıldızları Trabzon'da ödüllendirildi! İhracatın yıldızları Trabzon'da ödüllendirildi!

Türk  ve Trabzon futbolunun tecrübeli isimlerinden Şenol Güneş Trabzon'da. Trabzonspor’da da futbolcu ve teknik direktörlük yapan isimlerden olan ve son olarak A Milli Takımda teknik direktörlük yapan Şenol Güneş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’ı makamında ziyaret etti. Trabzon’da gerçekleştirilen projeler hakkında sohbet eden Güneş ve Ataman’a iş adamı Kemal Halil’de eşlik etti.

WhatsApp Image 2022-09-14 at 13.58.14

Tatil günlerini Trabzon’da geçiren  Şenol Güneş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu Trabzon’a çok güzel projeler kazandırdı. Bunların bazılarını geçtiğimiz aylarda birlikte inceleme imkanı bulmuştuk. Şimdi de Trabzon’un yaylasından denizine kadar birçok yeri gezdim. Halkımızla sohbet etme imkanımız oldu. Genel olarak Büyükşehir Belediyemizin yaptığı hizmetlerden çok memnunlar. Bende bu memnuniyeti dile getirmek için Atilla başkanımızı ziyaret ettim” dedi.

WhatsApp Image 2022-09-14 at 13.58.15

Türk futbolunun efsane isimlerinden Şenol Güneş'in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman, "Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun Trabzon için başlattığı projeler, zaman zaman ülke genelinde ses getiren projelerdir. Trabzon'un güzelliğine güzellik katan projelerimizin hocamız Şenol tarafından takdir edilmesi bizi motive etti" dedi.