Bu sezon Trabzonspor ’da gözler ara transfer döneminde yapılacak takviyelere çevrildi. Aynı sezon başında olduğu gibi elini çabuk tutup transferleri bitirmek isteyen yönetim,teknik direktör Abdullah Avcı’nın çok istediği isimlerden bir tanesi olan Efecan Karaca’yı bitiriyor. Siopis’in transfer olduğu geçen sezon da gündem de çok konuşulmuş olan Milli futbolcu için yapılan ilk görüşmelerden olumlu yanıt alındı. Sözleşmesi bu sene bitecek olan Efecan cephesi de olumlu. Trabzonspor hafta içerisinde Alanyasporlu yetkililerle bir araya gelerek bu transfere nokta koymayı hedefliyor.

trabzonspor transfer efecan

2 gol, 7 asistle çıkışta

Bu sezon çıktığı 16 lig maçında 2 gol, 7 asist bir performans gösteren başarılı oyuncu, Abdullah Avcı’nın her iki kanat için de önemli alternatiflerinden bir tanesi olması hedefleniyor. Alanyaspor kariyerinde 286 maçta sahada olan Milli oyuncu hanesine 28 gol, 50 asist yazdırdı.

Trabzonspor'da gözler Kaan Ayhan'da

Adı sezon başında Beşiktaş’la da anılan Milli yıldız için Trabzonspor devre arası transfer döneminde resmi teklif yapacak. Abdullah Avcı, Edgar’ın sakatlığı sonrası Kaan Ayhan’ı transfer etmek istiyor.
trabzonspor transfer kaan ayhan

Edgar’ın sezonu kapatmasıyla stopere transfer yapması zorunlu hale gelen Trabzonspor ’da gündeme bir diğer isim Milli yıldız Kaan Ayhan oldu. Trabzonspor normalde Edgar’a alternatif olacak bir isim almayı düşünüyordu, ancak yaşanan tahlihsiz sakatlık planları değiştirdi. Stoper bölgesine tartışmasız katkı yapacak bir transfer yapmak isteyen Trabzonspor, Sassuolo forması giyen başarılı futbolcu için transfer girişimlerine başlayacak. Kaan Kayhan’ı kiralamaya yanaşmayan İtalyan ekibiyle bonservis pazarlıkları başlayacak. Trabzonspor'un kapıyı 4 milyon Euro’dan açması bekleniyor.