Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'den O Görüntülere Eleştiri

Trabzonspor'dan Edin Visca'nın sakatlığı hakkında ilk açıklama! Trabzonspor'dan Edin Visca'nın sakatlığı hakkında ilk açıklama!

Geçen sezonu ikinci sırada bitiren Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda Dinamo Kiev ile karşı karşıya geldi. İlk maçtan golsüz eşitsizlikle ayrılan Fenerbahçe, Jorge Jesus yönetiminde bu karşılaşmanın rövanşına çıktı. 2-1 biten karşılaşmada Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi hayallerine veda etti. Öte yandan maçın önüne geçen görüntüler ise herkesi oldukça üzdü. Fenerbahçe taraftarları, kalelerinde görükleri ilk golün ardından Ukrayna ekibine üzücü anlar yaşattı. Ukrayna ve Rusya arasında geçen gergin savaş sürecini futbola bir kızıştırma bir tezahürat konusu olan gçren binlerce sarı lacivertli taraftar, "Vlademir Putin" tezahüratları attı.

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Futbolda yöneticinin her şeyi kendine hak görmesinin tribünlere nasıl kötü yansıdığını Şükrü Saraçoğlu'nda ki utanç verici tezahüratta gördük. Taraftar çılgınlığının geldiği boyut yönünden sadece Fenerbahçeli yöneticilerin değil, Türkiye Futbol Federasyonu'nun ve tüm kulüp yöneticilerin çok iyi düşünmesi gerekir" yorumunda bulundu...