Fırtınanın taraftarları, bu sezon başından itibaren 220 bin adet forma aldı ve bu rakam ile kulüp tarihinin 192 bin forma olan satışını geçerek rekor kırıldı.

Trabzonspor her anlamda zamanı bir sürem geçiriyor... Abdullah Avcı ile öğrencileri sahada istatistikleri alt-üst ederken, 37 yıl sonrasında çifte mutluluğa koşuyor, taraftarlar da hem biletler hem de forma satışlarına gösterdikleri müthiş ilgiyle fark yaratıyor. Statlar tam kapasite açıldıktan sonra Akyazı’da her maçı ortalama 35 bin kişiye oynayan Trabzonspor, forma satılmasında kulüp rekoru kırdı.

Trabzonspor'dan sol bek hamlesi! Adres bu kez Rusya Trabzonspor'dan sol bek hamlesi! Adres bu kez Rusya

HEDEF 250 BİN

Takımın müthiş gidişatının arkasından 220 bin adete ulaşılırken, daha ilkin 192 bin olan rekor geçildi. Bordo-Mavililer’in hedefi, 250 bin bandını yakalamak. Sadece formalar değil, TS Club mağazalarında satılan bayraklar başta olmak suretiyle öteki lisanslı ürünlere de ciddi ilgi var. Şampiyonluk formalarının ise gelecek ay piyasa çıkması planlanıyor. Farklı tasarımlar üzerinde çalışma yapılırken, hazırlıklarda artık son aşamaya gelindiği öğrenildi.