Trabzonspor-Beşiktaş maçının hakemi Zorbay Küçük, dün gece geri pas kararı sonrası yaptığı hatalı uygulamayla MHK’nın da sabrını taşırdı.

Trabzonspor - Beşiktaş maçında skandal bir hatalı karara yola açan hakem Zorbay Küçük sezonu kapattı!

Trabzon’daki derbi maçında karşılaşmanın ikinci devresinde Hüseyin Türkmen’in Uğurcan Çakır’a verdiği geri pas sonrası düdük çalmasına rağmen atışı yanlış yerden kullandıran Zorbak Küçük, MHK’den nasibini aldı.

Spor yorumcusu Cüneyt Kaşeler'den flaş sözler! "Bu rezilliktir utansınlar" Spor yorumcusu Cüneyt Kaşeler'den flaş sözler! "Bu rezilliktir utansınlar"

Zorbay Küçük'den yanlış uygulama

Mücadele sonrası kurala uymadığı hakem yorumcuları tarafından dile getirilen ve başka Beşiktaşlılar olmak üzere futbolseverlerin tepkisini alan FIFA kokartlı genç hakemin kızağa çekileceği öğrenildi.

MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu’nun, skandal hata sonrası adeta küplere bindiği ve yakın çevresiyle gece geç saatlerde yaptığı görüşmelerde de bu rahatsızlığını dile getirdiği ileri sürülüyor.

MHK’nın bugün ve yarın kulüplerden gelecek olası itirazı bekleyeceği, itiraz dilekçesi gelmese daha Zorbay Küçük’ü sezonun geri kalan kısmında görevlendirmeyeceği ifade ediliyor.