Erman Özgür Süper Lig'in 3. haftasında Antalyaspor'a 5-2 kaybeden Trabzonspor'un performansını değerlendirdi.

Süper Lig'de 3. hafta maçında zorlu karşılaşmada Antalyaspor sahasında Trabzonspor'la karşılaştı. 7 golün atıldığı maçta kazanan 5-2'lik skorla Nuri Şahin'in çalıştırdığı Antalyaspor oldu. Fanatik Yazarları Antalyaspor - Trabzonspor maçını kaleme aldı!

6301b6f466a97c0902421337

ERMAN ÖZGÜR: BİREYSEL HATALARLA KAYBETTİ

Orta üstünlüğü, çabuk hücum karşılığı Wright'ın penaltısı ve attığı gol ile fark ikiye çıkınca Abdullah hoca müdahaleyi yaptı. Bardhi ve Ömür girer girmez katkıyı yaptılar. Ömür'ün başlattığı, Djaniny'nin kaçırdığı, Cornelius'un hazırladığı ve Bardhi'nin bitirdiği pozisyonda gelen gol, Trabzonspor'un soyunma odasına umutlu gitmesini sağladı. Topun Bordo- Mavililer'de daha fazla kalma ihtimali Abdullah Avcı'nın Bartra ile 2. yarıya çıkmasına sebep oldu. 

6301b6f2ae298b1963a29c21

Maçın arayanı Trabzon, direneni Antalya oldu

Antalya'nın savunma konsantrasyonunu aşmakta zorlanan Trabzon çok pas yapmasına rağmen pozisyon üretmekte zorlandı. Trezequet'nin yaslanan Antalyaspor savunması arasında buluşup bıraktığı servisi gol yapan Bardi maçın yıldızı olduğunu ilan etti. Ancak aynı Trezequet basit pas hatası ile bu kez Wright'a fırsat yarattı ve Gökdeniz'in golleri ile Trabzonspor 2. yarısında daha üstün oynadığı maçı yaptığı bireysel hatalarla kaybetmiş oldu.

Marc Bartra istedi taraftar buldu! Yarın görüşüyorlar Marc Bartra istedi taraftar buldu! Yarın görüşüyorlar

6301b6f366a97c0903c37013

Kopenhag maçı öncesi...

Antalyaspor ise skor tabelasına bakmaksızın maçın her dakikasını yüksek konsantrasyonla oynamasının karşılığını 3 puanla aldı. Kopenhag maçı öncesi ise hiç sinyaller vermemiş oldu.