Kadro rotasyonu için de çalışmalara başlayan Trabzonspor Sivasspor'un yıldız oyuncusu Hakan Arslan için temaslara geçti.

Transfer sezonunda eksiklerinin çoğunu gideren Trabzonspor'da hala stoper bekleniyor. Bir yandan defans hattını güçlendirmek isteyen bordo mavili takım diğer yandan 3 kulvarda mücadele edeceği için kadroyu genişletmek istiyor.

Jorge Jesus'a olay yaratacak Trabzonspor sorusu! Jorge Jesus'a olay yaratacak Trabzonspor sorusu!

Fırtına alternatif peşinde! Şimdi de Sivassporlu oyuncu gündemde (2)

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay her fırsatta "Teklif edilen oyuncumuzu engelleyemeyiz" dedi. Son günlerde Yiğidolar'da transferde adı geçen tek isim, takımın en tecrübeli isimlerinden Hakan Arslan. Trabzonspor'un yanı sıra Süper Lig'in yeni takımı Ankaragücü de başarılı oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

Fırtına alternatif peşinde! Şimdi de Sivassporlu oyuncu gündemde (3)

Ankaragücü Trabzonspor'a rakip

Tecrübeli futbolcuya daha önce de ilgisi olan Abdullah Avcı’nın geniş rotasyonda yer vermek istediği oyuncuyla alakalı Ankaragücü de ciddi girişim içerisinde. Oyuncu tarafı Trabzon’a son derece sıcak.

Fırtına alternatif peşinde! Şimdi de Sivassporlu oyuncu gündemde (2)

Hakan Arslan'a Bordo mavili takım cazip geliyor

Hakan Arslan kariyerinin son döneminde Trabzonspor’da forma giymeyi fazlasıyla arzuluyor. Kulübüyle 2 yıl daha kontratı bulunan başarılı orta saha oyuncusuyla ilgili bu hafta içerisinde hem Trabzonsporla hem de Ankaragücü ile resmi görüşmeler gerçekleşecek.