İYİ Parti Trabzon İl Teşkilatının Kadın Politikaları birimi gençlerle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Nurullah Cabri - Seçime az bir süre kala bütün siyasi partiler çalışmalarını hızlandırdı. Bunlardan bir tanesi de İYİ Parti. Özellikle milletvekili Hüseyin Örs ve İl Başkanı Azmi Kuvvetli sürekli sahada gezerek halkın ve şehrin nabzını tutuyor. Parti teşkilatı ise içeride çalışmalarını sürdürüyor ve dışarı çıkmaya hazırlanıyor. Trabzon İYİ Parti Kadın Politikalarından sorumlu il başkan yardımcısı Fatma Arıcı, kadın politikaları ve gençlik kolları ile bir araya geldi. Toplantıda önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmaları istişare ettiler. Toplantıya İYİ Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Şahintürk’te katıldı. Toplantıda İYİ Parti Kadın Politikaları tarafından hazırlanan “Kapı Çal, Gönül Al” projesi anlatıldı. Projeyi anlatan Arıcı, şu andan itibaren hızlı bir çalışma sürecine girerek, sahaya ineceklerini belirtti. Arıcı konuşmasında, “Çalışmalarımıza yaz boyunca biraz ara vermiştik. Şimdi tekrardan hızlı bir çalışma dönemine gireceğiz. O yüzden bir toplantı yaptık. Gençlerimizle de bir araya geldik.  Onlarla da istişare yapıyoruz. Bazı programlarımızı onlarla beraber yapacağız.” dedi.

TTSO’da yaşanan taciz skandalıyla ilgili mahkeme iki tarafa da ceza verdi TTSO’da yaşanan taciz skandalıyla ilgili mahkeme iki tarafa da ceza verdi

İYİ PARTİ KADIN POLİTİKALARI SEÇİME HAZIR

Seçime hazır olduklarını kaydeden Arıcı, seçimi kazanacaklarını ifade ederek, “Öncelikle Trabzon’da, kadın politikaların hazırlamış “Kapı Çal, Gönül Al” projesini hayata geçireceğiz. Her mahalleyi ziyaret edip, her kapıyı çalacağız. Herkesle muhabbet edeceğiz. Niyetimiz bu son hızla devam edeceğiz. İYİ Parti Kadın Politikaları olarak seçime hazırız. Ünzile başkanımız da geldikten sonra çalışmalarımız daha da hızlandı. Bizlerde genel başkanımız yolunda aynı şekilde ziyaretlerimize devam ediyoruz. Ayrıca Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel hanım da şehir şehir dolaşılıyor. Büyük ihtimalle Trabzon’a da gelecek. Proje hakkında eğitim veriyorlar, Türkiye çapında dolaşılıyor. İYİ Parti genel başkanın önderliğinde hızlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Biz umutluyuz bu seçimi kazanacağız ve Türkiye’nin birinci partisi olacağız.” şeklinde konuştu.