Trabzonlu futbolcu Abdulkadir Parmak, teknik direktör Abdullah Avcı'nın kararını bekliyor

Trabzonspor’da devre arası Kayserispor’a kiralanan Abdulkadir Parmak’ın şu an için Trabzonspor kamp dönemini beklediği fakat teknik direktör Abdullah Avcı ile kamp içinde yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak yeniden takımdan ayrılabileceği öğrenildi.

27 yaşındaki orta saha daha aktif oyunun içinde olabilmek istediği bu nedenle eğer Avcı’nın planlamaları arasında yoksa transfer görüşmelerine başlamak istediği öğrenildi. Trabzonlu futbolcunun yakın çevresine “Trabzonspor ne zaman göreve çağırırsa hazırım ama eğer ki şu an kadroda yer bulmam güçse bende kariyerim için daha aktif oynayacağım bir yerde olmalıyım” dediği bilgisine ulaşıldı.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Jose Sosa geri döndü! Trabzonspor'un eski futbolcusu Jose Sosa geri döndü!

Sezonun ilk bölümünü Trabzonspor'da geçiren Parmak, Bordo Mavili forma ile 8 kez yedek kulübüsinde otururken, 4 maçta oyuna sonradan dahil oldu ve 20 dakika forma giydi. Kayserispor'da ise 13 maçta forma giydi ve 1 gol, 2 de asist ile takıma katkı sağladı. 

Trabzonspor'un Süper Lig'de anlaşmak istediği bazı oyuncular için Yunus Mallı, Murat Cem Akpınar ve Abdulkadir Parmak'ı da onaylamaları durumunda takasta kullanabileceği gelen bir diğer bilgiler arasında yer alıyor.