Trabzonlu sosyal medya fenomeni Bilal Hancı ve eşi Esin Çepni boşanma kararı aldı.

Türkiye’nin en çok takip edilen sosyal medya kanallarından Kafalar’ın Trabzonlu yıldızı Bilal Hancı geçtiğimiz yıl Esin Çepni ile dünya evine girmişti. Ancak bir yıl bile olmadan çift boşanma kararı aldı. Aldıkları boşanma kararını sosyal medya hesaplarından açıklayan Hancı çifti ise evliliği başaramadıklarını ancak çok iyi arkadaş olarak kalacaklarını yazdılar.

Bilal hancı 2

İşte çiften ayrılık mesajları:

Bilal Hancı

“Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok iyi iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en önemli insanı kaybetmeyi asla istemem, yolunda gitmeyen şeyler vardı. Denedik ama düzeltemedik ve birbirimizi her zaman iyi ve güzel hatırlamak için şu an böyle bir karar aldık. Siz sevgili bizi seven, tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum. Umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok mutlu geçer. Esin, seninle çok güzel şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler. Her zaman kalbimde kalacaksın”

Cemal Enginyurt olayında yeni gelişme! Tutuklandı Cemal Enginyurt olayında yeni gelişme! Tutuklandı

Esin Çepni

“Kararı almak kadar açıklamak da zormuş meğerse. Ne kadar yazıp sildiğimi bir bilseniz. Her zoru başardık, belki ama insan gücünün de yetmediği şeyler var. Her şeyden önce arkadaşlığın baş tacı edildiği evlilik ilişkimizi her iki tarafın da mutluluğu için sonlandırmaya karar verdik. Elbette sürecin her detayına sahip olan sizlerle de bu kararımızı paylaşarak belki bir nebze anlayışınızı bekledik. Bilal ile olan yüksek enerjili dostluk ilişkimin sonsuza kadar sürmesini ve onun her zaman yanında olacağımı bilmesini isterim”

WhatsApp Image 2022-06-16 at 12.52.00

WhatsApp Image 2022-06-16 at 12.53.40