Trabzon'da bulunan Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde hastalar beklerken bir personelin yaptıkları pas dedirtti.

İŞKUR bekçi alımını duyurdu! 9 Bin 269 TL maaşla... İŞKUR bekçi alımını duyurdu! 9 Bin 269 TL maaşla...

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Haçkalı Baba Devlet hastanesinde çekilen görüntüler tepki topladı. Ortaya atılan iddiaya göre, büyük annesinin vefat eden Anıl Muşmul vefat nedeniyle Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesine gitti. Hastaneye giden Muşmul vefat haberi üzerine geçici hafıza kaybı yaşadığı annesinin de hastanede yattığını söyledi. Hastaneye giden Muşmul annesine müdahale edilmeyince tepki gösterdi. 

Ortaya çıkan görüntüler Muşmul'un iddialarını destekler nitelikte

Annesine müdahale edilmediğini iddia eden hasta yakını bir video çekti. Videoda sağlık çalışanının kahve içip telefonla oynadığı görüntüler gündeme oturdu. Bunun üzerine Muşmul ile diyaloğa giren doktorlar hastaneye polis çağırdı. Gelen polisle birlikte ifade vermeyen giden Muşmul, çektiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. 

Muşmul, "Annanemin vefatı için Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde bulunuyorduk. Görüntülerde yatan kişi benim annem olur. Geçici hafıza kaybı yaşadığı için oradaydı. Annemle ilgilenilmediği gibi doktorlar benden şikayetçi oldu. Bu sebepten karakola gittim ifade verdim. Polisler beni hastaneden aldılar" dedi.